MetroPagina

Poziv na stručno-znanstveni skup MIRISI DJETINJSTVA

on .Objavljeno 11.11.2018.

Molimo sudionike da se prijave kojoj bi radionici htjeli prisustvovati na mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i broj telefona: 021 630-080, zbog ograničenog broja sudionika na pojedinim radionicama.

Uz prijave molim Vas napišite vaše podatke i kontakt broj.
Prijave traju dok se ne popune sva mjesta.

PROGRAM PREUZMITE OVDJE.


Objavljeno 28.6.2018.

Dječji vrtić "Mrvica" objavljuje prvu obavijest o stručno - znanstvenom skupu 24. Dani predškolskog odgoja Splitsko-dalmatinske županije. Pozivamo sve odgojitelje, stručne suradnike i znanstvenike na aktivno sudjelovanje na stručno-znanstvenom skupu MIRISI DJETINJSTVA.

Poziv preuzmite OVDJE.

Upute autorima preuzmite OVDJE.

OBAVIJEST ZAINTERESIRANIM STRUČNJACIMA IZ PODRUČJA RANOG PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA preuzmite OVDJE.


OBAVIJEST ZAINTERESIRANIM STRUČNJACIMA IZ PODRUČJA RANOG PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA
- - ponovljen.